Ad banner
Ad banner

Rząd czuwa, słucha, cenzuruje!

Ostatnie lata przyniosły wielu elementów globalistycznego „nowego światowego porządku”. To nie tylko przemiany własnościowe, które obecnie obserwujemy, czy nowe dogmaty napędzające politykę wielkich firm i rządów, jak choćby „walka o zdrowie”, czy „walka o klimat”, których efektem będzie istotne pogorszenie jakości życia w dotychczas wysoko-rozwiniętych krajach tzw. Zachodu. „Nowy ład” na świecie nie może zapanować jednak bez wcielenia jeszcze jednego postulatu: totalnej inwigilacji obywateli i kontroli informacji funkcjonujących w obiegu. Cyfrowe korporacje dla celów komercyjnych inwigilację wdrożyły już dawno. Teraz chcą do nich dołączyć rządy. Oczywiście dla bezpieczeństwa nas wszystkich, kontroli porządku publicznego i „walki z dezinformacją”. Projekty zakładające nieograniczony dostęp do prywatnych wiadomości przesyłanych przez komunikatory społecznościowe pojawiły się również w polskim Sejmie.

Projekt inwigilacji Polaków pojawił się tuż po zakończeniu forum ekonomicznego w Davos, gdzie zawsze zbiera się śmietanka globalistów, a jednym z jego aktywnych uczestników był Andrzej Duda. Być może to tylko przypadek, ale zbieżność takich projektów z ideami globalistów, które zakładają, że mamy „nic nie mieć i być szczęśliwi” wydaje się nie być przypadkowa. Wszak osiągnięcie takiego celu wymaga eliminacji buntowników, którzy notorycznie zakłócają spokój kasty rządzących.

O nadchodzącej cenzurze, planach globalistów i powiązanych z nimi ustawach rządu PiS, a także o szansach oporu wobec agendy cyfrowego totalitaryzmu opowie w kolejnym programie z cyklu „Dokąd Zmierzamy” Piotr Szlachtowicz, dziennikarz z telewizji wRealu24.

(Visited 50 times, 1 visits today)

You Might Be Interested In

Other Channels

LEAVE YOUR COMMENT