Ad banner
Ad banner

Braun: „Jest plan na ostateczne rozwiązanie kwestii opozycji względem PO-PiSu”

In this video

Poseł Konfederacji, Grzegorz Braun zapytany o okoliczności towarzyszące roszadom na stanowisku prezesa TVP zwraca uwagę, że w tle może być realizowany większy plan, który takich posunięć po prostu wymaga.

„Czy przypadkiem odstrzelenie Kurskiego z prawdopodobnym miękkim lądowaniem w jakimś innym miejscu, czy to nie jest częścią kontraktu zawartego przez prezydenta belwederskiego Dudę, a opiewającego na podpisanie zmiany ordynacji wyborczej? (…) Czy to nie chodzi o te sto okręgów wyborczych, czyli kosiarkę, która wykosić ma wszystkich mniejszych graczy tak, żeby zostały w tym zalanym potopem akwenie, żeby zostały tylko dwie wyspy dwóch plemion ludożerców wzajemnie się pożerających i sobą żywiących, tj. PiS i PO z przystawkami” – pyta z pewną dozą przekory poseł Braun.

Zdaniem lidera Konfederacji Korony Polskiej nowa ordynacja wyborcza, która zmienia obecne czterdzieści jeden w sto okręgów jest „planem ostatecznego rozwiązania kwestii jakiejkolwiek opozycji względem PO-PiSu” i dotyczyć ma wszystkich ugrupowań, które wychodzą poza kontrakt Okrągłego Stołu i nie wywodzą swych struktur z szeregów tzw. „bandy czworga”.

(Visited 77 times, 1 visits today)

You Might Be Interested In

Other Channels

LEAVE YOUR COMMENT