Ad banner
Ad banner

Prezentujemy nową stronę i podsumowujemy rok

Po wielu miesiącach zmagań udało nam się w końcu skromnymi środkami zbudować całkiem profesjonalną stronę internetową, na którą zasługuje telewizja będąca z Wami już od 12 lat. Oczywiście mowa o naszej eMisji, która w połowie b.r. straciła dotychczasowy portal i trzeba było wszystko postawić od zera. Mamy jednak nadzieję, że to się nie tylko udało, ale jest lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej, gdyż nowa strona, którą cały czas będziemy jeszcze wypełniać treścią, uzupełniać brakujące ogniwa i rozbudowywać, będzie dla Państwa czytelna, przejrzysta i wygodna.

A że prezentacja naszej strony zbiega się w czasie z końcówką roku, to postanowiliśmy również podsumować nasze dotychczasowe działania, opowiedzieć Wam co u nas, co się udało w tym roku, a co było dużym ciosem i przede wszystkim jakie mamy plany na przyszłość. Program będzie realizowany ‘na żywo’ abyście mogli zadawać pytania i na bieżąco komentować to, o czym mówimy.

Uznaliśmy, że taka forma raportu naszych działań będzie najlepsza, bowiem zawiera żywy czynnik nadający emocji i autentyczności naszym słowom. Nie chodzi bowiem o to, aby raz w roku odwalić jakieś podsumowanie, które przeczytają nieliczni, ale szczerze opowiedzieć wszystkim zaangażowanym w budowę naszej stacji, na czym stoimy, co planujemy i jak pożytkujemy Wasze pieniądze. To naszym zdaniem najuczciwsza forma kontaktu z widzami, bo nie jest to jednostronny przekaz. Traktujemy Was jak wielką rodzinę. To społeczność eMisji krystalizująca się przez lata.

Chcemy, żebyście wiedzieli, że jesteśmy Wam wdzięczni za każdy dzień spędzony razem z nami, bo to dzięki Wam mamy nie tylko pracę, ale i wartościowy cel w życiu, co daje nam poczucie spełnienia i dobrze wykorzystanej energii. Serdecznie Wam za to dziękujemy, drodzy widzowie eMisji.

(Visited 308 times, 1 visits today)

You Might Be Interested In

Other Channels

LEAVE YOUR COMMENT