Ad banner
Ad banner

Kto tu kogo tak naprawdę opłaca?

Z miesiąca na miesiąc Polacy coraz bardziej tracą zaufanie do mediów głównego nurtu i zadają sobie pytanie, co tak naprawdę dzieje się za naszą wschodnią granicą – czy sytuacja rzeczywiście wygląda tak, jak próbuje się ją przedstawiać, czy może ktoś ma w tym interes, aby była tak przedstawiana?

Polskie władze natomiast okazują się posiadać tajemnicze wydatki. Zgodnie z fakturą wystawioną w 2021 r., poseł PiS Waldemar Olejniczak miał wydać na „prowadzenie strony WWW” aż 25 196,03 zł. Jak się okazało – żadnej strony nie ma. Ostatni post na Facebooku został przez niego opublikowany 08.12.2020 r., a na Twitterze (jedyny!) 22.06.2021 r., więc na social media te pieniądze również nie były spożytkowane. Dziś możemy stworzyć pewną korelację między tym faktem, a zwiększoną aktywnością trolli internetowych rzucających oskarżenia o domniemaną rosyjską agenturę osób sprzeciwiających się ogólnie przyjętej narracji nt. wojny na Ukrainie.

Nie sposób też nie wspomnieć przy tej okazji o zbliżającym się wielkimi krokami kongresie Polskiego Ruchu Antywojennego w Częstochowie, który odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia br. i którego współzałożycielem jest nasz dzisiejszy Gość.

O tym w programie Marty Markowskiej z cyklu „Dokąd Zmierzamy” opowie Sebastian Pitoń – współzałożyciel Polskiego Ruchu Antywojennego, działacz społeczny, geopolityk oraz architekt.

(Visited 109 times, 1 visits today)

You Might Be Interested In

Other Channels

LEAVE YOUR COMMENT