Ad banner
Ad banner

Braun pod ostrzałem. Jaki będzie finał?

Niewątpliwie posła Konfederacji Grzegorza Brauna można nazwać najbardziej antysystemowym politykiem tej kadencji Sejmu. Braun wsławił się walką z różnej maści obostrzeniami epidemicznymi, przez co miesiącami nie mógł uczestniczyć w posiedzeniach Sejmu, gdyż za niezamaskowanie był z nich natychmiast wykluczany.

Po 24 lutego polityk rozpoczął walkę z bezrefleksyjnym wspieraniem Ukrainy i szerokim otwarciem polskiej granicy dla każdego kto przybywał z kierunku południowo-wschodniego.

Ostatnie dni to zmasowany atak aparatu propagandowego, zarówno związanego z obozem władzy, jak i mediów jeszcze niedawno niezależnych. Nie dość, że pod wątpliwym pretekstem – w sprawie o wykroczenie – uchylono Braunowi immunitet, to media przypuściły zmasowany atak argumentami o agenturalność.

Wielu zadaje sobie pytanie: Czy to już szczyt możliwości systemu i jego agend, czy może to dopiero początek ataku na polityka Konfederacji? O tym w kolejnym odcinku cyklu „Dokąd Zmierzamy?”. Gościem Kamila Klimczaka będzie rzecznik Konfederacji Korony Polskiej Marta Czech.

(Visited 87 times, 1 visits today)

You Might Be Interested In

Other Channels

LEAVE YOUR COMMENT