„Źródła żydowskiego antypolonizmu” [cz.1]1:08:01

  • 0
Opublikowane 8 października 2016

W przeciwieństwie do antysemityzmu, antypolonizm zdaje się być zjawiskiem marginalnym i nieistotnym. Prawda wygląda nieco inaczej. Wybrani przez Polaków reprezentanci mało kiedy stają w obronie dobrego imienia narodu. Oszczerstwa i kłamstwa historyczne coraz częściej wchodzą do powszechnego użytku pod pozorem wyrównania win lub zwykłych niedopatrzeń. To jednak wykalkulowany proceder, przeprowadzany z pełną premedytacją. Dzięki niemu niektóre środowiska, a nawet całe państwa, prowadzą rewizję historii, w której odpowiedzialność dzieli się między kata i ofiarę. Są też tacy, którym antypolonizm służy za element nacisku, konieczny do osiągania założonych, często irracjonalnych, celów politycznych. Na tej płaszczyźnie szczególnie wyróżnia się lobby żydowskie, które konsekwentnie stara się obrzydzać światu wizerunek Polski. W tym własnie można upatrywać źródła żydowskiego antypolonizmu.

Naprzeciw tym procesom od lat staje profesor Jerzy Robert Nowak, który w ponad 80 książkach oraz tysiącach publikacji zadaje kłam żydowskiej obłudzie, wyjaśnia fakty i prostuje historię. Oczywiście okrzyknięto go za to antysemitą, ale to po prostu kolejny dowód realnego antypolonizmu środowisk żydowskich, które nomen omen nie są jednolite, a ich przedstawiciele często gratulują profesorowi odwagi i uporu.

Druga część wykładu prof. Nowaka-

http://emisja.tv/programy/zrodla-zydowskiego-antypolonizmu-cz-2/

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
poseł Konfederacji
Braun: „Inflacja zabierze nam jedną pensję w roku”
Sośnierz - Konfederacja
Sośnierz: „Państwa są wrogami wolności słowa”
piskorski
Czym jeszcze zaskoczy nas Białoruś?
Enjoyed this video?
zdjęcie - eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"