Miriam Shaded: Polska powinna zdelegalizować islam05:16

  • 0
Opublikowane 9 lutego 2016

Przyjęcie setek tysięcy muzułmanów do Europy może zagrozić naszemu bezpieczeństwu – twierdzi Miriam Shaded z Fundacji Estera. Jej zdaniem najbardziej ucierpią kobiety, ponieważ w islamie traktuje się je przedmiotowo. Nasze prawo nie jest przygotowane na takie różnice cywilizacyjne. 

Aby zapewnić ochronę swym obywatelom Polska powinna zdelegalizować islam, a wszystkich nielegalnych imigrantów deportować. W przeciwnym razie możemy wkrótce doświadczyć podobnych wydarzeń jak te z nocy sylwestrowej w Kolonii – zauważa Shaded. 

Europa zupełnie nie radzi sobie z problemem uchodźców, natomiast znakomicie wykorzystują go bogate kraje arabskie, dla których islamizacja jest celem nadrzędnym. Destabilizacja starego kontynentu jest także na rękę USA i Rosji. Gdy Unię Europejską trawi kryzys imigracyjny światowe potęgi umacniają swe wpływy na Bliskim Wschodzie. Tam jednak najważniejszym graczem jest Turcja, która już wkrótce może przyjąć rolę konia trojańskiego w ekspansji islamu do Europy.

 

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Marine Le Pen
Czy Marine Le Pen odbije Francję z rąk lewicy?
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Co jest prawdą
Cenzurują, ośmieszają i za nas decydują co jest prawdą!
Enjoyed this video?
Plac Zamkowy
"No Thanks. Please Close This Box!"