Wilk: „Nam nie chodzi o pieniądze, lecz zasady”05:01

  • 0
Opublikowane 24 maja 2019

Wilk: „Nam nie chodzi o pieniądze, lecz zasady”

Jacek Wilk z koła poselskiego Konfederacji twierdzi, że dwucyfrowy wynik w wyborach do Parlamentu Europejskiego jest w zasięgu jego formacji.

„Prawicy było zawsze trudniej się dogadać, bo nam nie chodziło o pieniądze, lecz zasady i to było bardzo trudne, te wszystkie zasady jakoś ustalić, ale skoro raz się dogadaliśmy, skoro już raz się porozumieliśmy co do tych zasad, to jest to bardzo mocne spoiwo” – mówi poseł Konfederacji.

Zapytany o środowiska potencjalnych wyborów Wilk odpowiada, że na jego ugrupowanie będą głosować „wszyscy ci, którzy szukają alternatywy politycznej, (…) którzy mają już dość PO-PiSu, którzy są przeciwnikami wojenki polsko-polskiej i którzy chcą prawdziwej zmiany. Nie tej ‚dobrej zmiany’ pisowskiej, która tak naprawdę jest naśladowaniem poprzedników; jest jednym wielkim POPiSem, plus przystawki, tylko czegoś innego, nowego. Nowej energii”.

Na potwierdzenie tej tezy Jacek Wilk przypomina tematy, które w kampanii wyborczej podjęli przedstawiciele Konfederacji. „Wyborcy zauważyli, że mówimy odważnie o pewnych sprawach, o których inni wolą milczeć, albo boją się wychylać, a my o tym mówimy, przez co zyskujemy wiarygodność” – zauważa poseł.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Marine Le Pen
Czy Marine Le Pen odbije Francję z rąk lewicy?
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Co jest prawdą
Cenzurują, ośmieszają i za nas decydują co jest prawdą!
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"