Wielka debata prawyborcza Konfederacji1:29:24

  • 0
Opublikowane 9 stycznia 2020

Wielka debata prawyborcza Konfederacji

18 stycznia poznamy kandydata Konfederacji, który stanie do wyścigu w wyborach prezydenta Polski. Do tej pory najlepszy wynik prawyborczych zmagań osiągnęli: Krzysztof Bosak, Grzegorz Braun i Artur Dziambor, ale wszystko może jeszcze się zmienić. Pozostało bowiem kilka dużych miast, gdzie jeszcze nie przeliczono głosów elektorskich. W sobotę (11 stycznia) odbędzie się zjazd w Łodzi i Poznaniu. Aby pomóc wyborcom ideowej prawicy podjąć decyzję o udzieleniu poparcia konkretnemu kandydatowi, eMisjaTv wspólnie z wRealu24 organizują wielką debatę prawyborczą, na której mają pojawić się wszyscy kandydaci Konfederacji. Odpowiedzą oni na pytania ustalone przez redakcje obu telewizji i zatwierdzone przez poszczególne sztaby. Dotychczasowe ustalenia wykazały duże różnice światopoglądowe, dlatego szykuje się gorąca debata.

Zapraszamy na ostateczne starcie, po którym już za kilka dni Konfederaci będą musieli wypracować wspólne zdanie i przyjąć jednolitą strategię. Kto jednak będzie reprezentował polski obóz patriotyczny zależy wyłącznie od Państwa, dlatego serdecznie zapraszamy do oglądania naszego studia na żywo!

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Sykulski
Polska gotowa na III wojnę światową? Sykulski komentuje słowa premiera
emisjatv
Cham niezbuntowany, Ziemkiewicz strollowany.
eMisjaTV
Białoruś – krwiożercza dyktatura czy państwo jak każde inne?
Enjoyed this video?
debata
"No Thanks. Please Close This Box!"