Wieczór wyborczy w eMisji – wybory parlamentarne 20193:43:24

  • 0
Opublikowane 16 października 2019

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wieczór wyborczy w eMisji – wybory parlamentarne 2019. Spędźcie ten wyjątkowy czas właśnie z nami.

Po raz kolejny nadszedł największy sprawdzian demokracji, czyli wybory nowego rządu. Właśnie dziś Polacy z całego świata wybiorą nowy skład Sejmu i Senatu. Czy będzie to dojrzały i świadomy wybór? A może wynik głosowania podyktowany będzie narracją płynącą z mediów głównego nurtu, gdzie liczą się tylko cztery największe ugrupowania? Tego dowiemy się dziś wieczorem.

Aby umilić Państwu oczekiwanie na oficjalne wyniki wyborów przygotowaliśmy program na cały wieczór, w trakcie którego przypomnimy najważniejsze elementy minionej już kampanii, porozmawiamy z kandydatami antysystemowych ugrupowań i zapytamy o zdanie ekspertów. To będzie noc emocji, dlatego zapraszamy do spędzenia jej z zespołem eMisji. Nasi dziennikarze pozostaną do Państwa dyspozycji w trakcie całej emisji programu, kiedy działać będzie interaktywny czat.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
emisjatv
Cham niezbuntowany, Ziemkiewicz strollowany.
eMisjaTV
Białoruś – krwiożercza dyktatura czy państwo jak każde inne?
eMisjaTv
Żydzi szantażują właścicieli kin! Sumliński znów bez sali
Enjoyed this video?
wieczór wyborczy eMisja.TV
"No Thanks. Please Close This Box!"