Walczak: „Nie wyobrażam sobie koalicji z PO”04:01

  • 1,400
Opublikowane 18 września 2019

Izabela Walczak nie wyobraża sobie koalicji z PO.

Po roszadach środowisk skupionych pod szyldem Konfederacji w sojuszu pozostał twardy trzon założycielski złożony z narodowców i wolnościowców oraz niedawno powstałego ugrupowania Grzegorza Brauna – Korony. Jak twierdzi Izabela Walczak, jedynka na liście Konfederacji w okręgu 11 (m.in. Kutno, Sieradz, Łowicz, Zduńska Wola, Łask i Wieluń) jej formacja cieszy się również poparciem rolników, kierowców oraz rodziców zrzeszonych w stowarzyszeniu STOP NOP.

Na pytanie o sugerowany przez Marka Jakubiaka sojusz Konfederacji z Koalicją Obywatelską Izabela Walczak odpowiada, że nie wyobraża sobie takiego porozumienia, ponieważ chęć odsunięcia Prawa i Sprawiedliwości od władzy nie może stanowić jedynej płaszczyzny dla koalicji. Na przeszkodzie stanęłyby ideały, wartości, a nawet sam program wyborczy Konfederacji, którego podstawą jest np. radykalna obniżka obciążeń podatkowych, czy choćby rozsądna strategia imigracyjna hamująca obecne trendy tzw. polityki otwartych drzwi.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
eMisjaTv
„Ten mały karakan” – Komentarz Konieczny!
wieczór wyborczy eMisja.TV
Wieczór wyborczy w eMisji – wybory parlamentarne 2019
eMisjaTv
Braun: „Knebel jest mocno zaciśnięty”
Enjoyed this video?
Izabela Walczak
"No Thanks. Please Close This Box!"