Studio eMisja: Uprawiajcie seks, a nie warzywa!1:21:36

  • 0
Opublikowane 25 maja 2018

Studio eMisja: Uprawiajcie seks, a nie warzywa!

Minęło kilka tygodni od ogólnopolskiego protestu rolników, ale sytuacja chłopów nie uległa zmianie. Import niskiej jakości produktów rolnych z Zachodu zdominował rynek. Hipermarkety notorycznie wprowadzają konsumentów w błąd oferując żywność przepakowaną w polskie etykiety. Skupy nie są zainteresowane warzywami z krajowych upraw. Jeśli nawet rolnikowi uda się sprzedać płody rolne, to najczęściej po zaniżonych cenach. Ponadto rodzima produkcja musi spełniać szereg unijnych standardów oraz przechodzić obowiązkowe badania, którymi nie są objęte produkty z importu. Rozmowy z ministerstwem rolnictwa, poza pustymi deklaracjami nie przyniosły rezultatów. Rolnikom kończy się cierpliwość. Organizują protest w stolicy. Jego wydźwięk jest na razie pokojowy, ale następne manifestacje mogą nie być tak spokojne.

Wkrótce ulicami Warszawy przejdzie jeszcze jedna manifestacja, której tematyka dotyczy uprawiania. Tym razem chodzi jednak o seks. W przeciwieństwie do losu polskich chłopów ten temat zdaje się interesować nawet instytucje międzynarodowe. Po raz kolejny do udziału w tęczowym przemarszu zachęca m.in. Amnesty International, która rzekomo stoi na straży praw człowieka. Ta sama organizacja prowadzi kampanię na rzecz legalizacji aborcji. Najwyraźniej prawo do życia jest już nieco zdezaktualizowane. Na pytania internautów o sprawę Alfiego Evansa odłączonego od aparatury podtrzymującej życie Amnesty International oświadczyło, że „nie ma wglądu w sytuację chłopca i nie zna okoliczności”.

Dziś dyskusja w Studiu eMisja o podwójnych standardach prawa i nowoczesnej Europie. Gośćmi Piotra Korczarowski są: Artur Zawisza – poseł na Sejm IV i V kadencji oraz Andrzej Prochoń, były przewodniczący partii „Samoobrona RP”.

Serdecznie zapraszamy!

 

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Sykulski
Polska gotowa na III wojnę światową? Sykulski komentuje słowa premiera
emisjatv
Cham niezbuntowany, Ziemkiewicz strollowany.
eMisjaTV
Białoruś – krwiożercza dyktatura czy państwo jak każde inne?
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"