Tajemnice „Gazety Wyborczej”27:31

  • 0
Opublikowane 8 stycznia 2016

Stanisław Remuszko do zespołu „Gazety Wyborczej” nie należał długo, ale zajmował w nim istotną pozycję. Po roku pracy był już w pełni świadom szykowanego przekrętu.

Pierwsze egzemplarze „Wyborczej” rozchodziły się w mgnieniu oka. Spragnione wolnego słowa społeczeństwo pokładało w nowym dzienniku wielkie nadzieje. Gazeta Michnika cieszyła się tak dużym zaufaniem, że powoływały się na nią inne media. W owym czasie nie wypadało nawet prezentować odmiennego zdania. To „Wyborcza” nadawała ton dyskusji. Dziś z dawnego blasku przy ul. Czerskiej nic praktycznie nie zostało. „Gwiazda Śmierci” – jak by to powiedział Grzegorz Braun. A wszystko dlatego, że Adam Michnik ordynarnie oszukał Polaków. Nie ma bowiem na łamach „Wyborczej” żadnego pluralizmu, tak szumnie przecież obiecywanego, natomiast treść artykułów sięga niekiedy intelektualnego dna.

Zanim jednak najpopularniejsza gazeta w kraju stała się tubą antypolskiej propagandy zarobiła miliardy, których dziś należałoby szukać na kontach twórców spółki AGORA. Odkrywając tajemnice „Gazety Wyborczej” Stanisław Remuszko właśnie na ten aspekt zwraca szczególną uwagę. Jego zdaniem Adam Michnik nie tylko okłamał cały naród, ale i uwłaszczył się na jego majątku, dzięki czemu zbił fortunę!

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
emisjaTv
Dokąd Zmierzamy? Polska w potrzasku!
eMisjaTv
„Niełatwy powrót do Jedwabnego” – W. Sumliński odkrywa nowe fakty historii polsko-żydowskich relacji
kk 2
„Palestyńczycy w rezerwacie. Polacy następni?” – Komentarz Konieczny!
Enjoyed this video?
Remuszko
"No Thanks. Please Close This Box!"