Światowy Nowy Porządek – teoria spiskowa czy fakt?00:00

  • 0
Opublikowane 13 grudnia 2021

Światowy Nowy Porządek – teoria spiskowa czy fakt?

Przez większość społeczeństwa osoby głoszące zagrożenie płynące ze strony osób, grup i prądów intelektualnych dążących do totalnej przebudowy naszego świata i rzeczywistości, zazwyczaj jest traktowana z politowaniem, jako teoria spiskowa czy co najmniej przesada. Jednak wydarzenia ostatnich dwóch lat i radykalne zmiany w życiu społecznym wskazują na to, że w owych „teoriach spiskowych” być może jest ziarno prawdy.

Niektórzy komentatorzy wskazują na pokrewieństwo kolejnych szalonych pomysłów radykalnych przekształceń obecnego porządku z ideologią marksistowską, która może „poszczycić się” wielkimi osiągnięciami w radykalnej przebudowie społecznej, ekonomicznej i politycznej, czego przykładem w XX wieku był Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich. O ile wielu „żołnierzy” nowego porządku szermuje ideologią marksistowską to główni ideolodzy i orędownicy globalnej przebudowy odbiegają od wizji marksistowskiej, gdyż to najczęściej przedstawiciele finansjery tacy jak Klaus Schwab czy Bill Gates.

Czy znajdujemy się w centrum wielkiej rewolucji, kierowanej przez światowe kręgi finansowe i inne niejawne koterie? O tym w rozmowie z Magdaleną Ziętek-Wielomską.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Marine Le Pen
Czy Marine Le Pen odbije Francję z rąk lewicy?
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Co jest prawdą
Cenzurują, ośmieszają i za nas decydują co jest prawdą!
Enjoyed this video?
maxresdefault (1)
"No Thanks. Please Close This Box!"