Studio eMisja: Układ wrocławski – Sodoma i Gomora na mapie polskich miast1:58:21

  • 0
Opublikowane 12 lipca 2018

Układ wrocławski – Sodoma i Gomora na mapie polskich miast

Kto rządzi Wrocławiem? Pytanie na pozór oczywiste po dłuższej analizie może okazać się nie lada zagadką. Wszak wielu już słyszało o słynnym „układzie wrocławskim”, który zdaje się decydować nie tylko o losach stolicy Dolnego Śląska, ale wręcz wpływać na cały nasz kraj.

Co dziesiąty mieszkaniec Wrocławia to Ukrainiec. Resentymenty banderowskie są wiec powszechnie obecne. Do tego działa niemiecka V kolumna, czyli RAŚ. Przez miasto często maszerują środowiska LGBT, a na uniwersytetach wykłady wygłaszają komuniści. To jednak nic w porównaniu do żydowskiego lobby, którego wpływy w mieście są niemal nieograniczone.

Dotychczasowe władze z prezydentem Dutkiewiczem na czele chętnie podkreślały wielokulturowość i europejski charakter. Oba pojęcia czyniły z Wrocławia miasto bez tożsamości narodowej, gdzie uczucia patriotyczne były wręcz niepożądane. Określenia w stylu „nienawidzę pieprzonych nacjonalistów” to swoisty standard w wykonaniu lokalnych elit.

To właśnie te elity stworzyły układ, którego struktury sięgają czasów PRL. Miejscowa koteria szybko uwłaszczyła się na majątku narodowym, dzięki czemu z łatwością przejęła władzę. To z kolei otworzyło drogę do prawdziwych nadużyć odbijających się czasem lokalnym skandalem. Tak było np. z fontanną na placu Gołębim, której ostateczny koszt sięgnął niemal 3 mln zł. Największym przekrętem była jednak budowa wrocławskiego stadionu zakończona bankructwem wielu polskich firm. Pieniądze się rozpłynęły, przedsiębiorcy tonęli w długach, niektórzy nawet targnęli się na własne życie, a wrocławskie elity zacierały ręce. Proceder wyłudzania pieniędzy z miasta trwa w najlepsze. Ostatnio głośno zrobiło się o niejakiej Marcie Lempart, lewicowej działaczce, której firma zarobiła kilka milionów złotych na kupnie kamienicy wystawionej przez miasto na sprzedaż za bezcen. http://wprawo.pl/2017/12/30/bezcen-kupila-wroclawska-kamienice-pozuje-obronczynie-demokracji-awanturnica-marta-lempart/

Przykłady wrocławskiej patologii można mnożyć bez końca, dlatego trudno się dziwić, że właśnie tam dochodzi do najgorętszych protestów i manifestacji patriotycznych. Tam właśnie skazano młodych narodowców za utrudnianie wykładu majorowi KBW – Z. Baumanowi. We Wrocławiu spłonęła też słynna już kukła Żyda, za którą Piotr Rybak w pierwszej instancji usłyszał wyrok 10 miesięcy więzienia. Szerokim echem w mediach odbiły się również przemówienia księdza Jacka Międlara.

O tym co dzieje się we Wrocławiu już dziś w studiu eMisja! Gośćmi Piotra Korczarowskiego będą: reżyser i publicysta Grzegorz Braun oraz przedsiębiorca i działacz społeczny Robert Jarosław Bogusławski.

 

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Marine Le Pen
Czy Marine Le Pen odbije Francję z rąk lewicy?
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Co jest prawdą
Cenzurują, ośmieszają i za nas decydują co jest prawdą!
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"