Studio eMisja: Nowa okupacja Polski. Trzeba wszystko oddać i jeszcze to polubić!1:48:09

  • 0
Opublikowane 26 kwietnia 2018

Nowa okupacja Polski. Trzeba wszystko oddać i jeszcze to polubić!

24 kwietnia Kongres USA przyjął ustawę 447, potocznie nazywaną „JUST”. Dla Polski oznacza to drogę bezpośrednich nacisków ze strony naszych „sojuszników”, którzy mogą np. zamrozić aktywa, bądź wystosować sankcje gospodarcze, jeśli Rzeczpospolita nie spłaci roszczeń wysuwanych przez stowarzyszenia zajmujące się pozyskiwaniem majątków żydowskich. Mowa tu nawet o 300 mld dolarów, co stanowi wielokrotność rocznego budżetu Polski. Nasza Ojczyzna takich pieniędzy nie ma. Rząd może za to rozpocząć sprzedaż państwowej ziemi, w tym np. lasów (już raz próbowano tego manewru) lub oddać strategiczne zakłady jak np. LOTOS, czy KGHM. Przyjęcie kontrowersyjnej ustawy Stanisław Michalkiewicz określił mianem totalnej katastrofy. Zdaniem publicysty może to oznaczać kolejną okupację naszego kraju.

Na domiar złego już wkrótce nie będzie można się na ten temat odezwać. Po styczniowych próbach cenzurowania wolności słowa przez YouTube przyszła kolej na Facebooka. Nowy regulamin portalu zdaje się być napisany w duchu stalinizmu, gdzie system można lubić, lub zostać zesłanym do gułagu, co w przypadku Facebooka oznacza wielomiesięczne bany, a nawet całkowite usunięcie konta. Od końca kwietnia nie można posługiwać się m.in takimi określeniami: „oszust”, „skąpiec”, „nie lubię”, „nienawidzę”, „brzydki”, „zdeformowany”, „głupi” czy „idiota”. Nie można również posiadać fikcyjnego konta. Nawet pomyłka w dacie urodzin może zostać potraktowana jako złamanie „ducha i zasad portalu”.

O postępującej kolektywizacji, wywłaszczaniu Polaków z suwerenności, cenzurze i hipokryzji niektórych środowisk rozmawiam dziś z gośćmi Studia eMisja, którymi są: Maciej ‚Ptaku’ Ptasznik, prawicowy raper i publicysta oraz Anna Maj, politolog i dziennikarz. Serdecznie zapraszam na program, Piotr Korczarowski.

———————————————[wsparcie programu]———————————————

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
Konto SRCh: http://emisja.tv/programy/o-nas/
PayPal: redakcja@emisja.tv

Aukcja z obrazem Archanioła Gabriela: http://allegro.pl/archaniol-gabriel-olej-na-plotnie-i7303967355.html

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
emisjatv
Cham niezbuntowany, Ziemkiewicz strollowany.
eMisjaTV
Białoruś – krwiożercza dyktatura czy państwo jak każde inne?
eMisjaTv
Żydzi szantażują właścicieli kin! Sumliński znów bez sali
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"