Studio eMisja: Chleba i obietnic!00:00

  • 0
Opublikowane 18 października 2018

Studio eMisja: Chleba i obietnic

„Nikt ci tyle nie da ile ja obiecam” zdaje się krzyczeć co drugi plakat wyborczy w Polsce. Hasła tego typu brzmią kuriozalnie zwłaszcza w kampanii samorządowej, gdzie kandydaci na radnych często składają obietnice leżące w kompetencji władz centralnych. Jedni chcą usprawnić NFZ, inni obiecują reformę systemu emerytalnego, a jeszcze ktoś tam zamierza rozdawać pieniądze potrzebującym.

Ile zatem zależy od władz samorządowych? Jakie obietnice można traktować poważnie, a które należy włożyć między bajki? Czy wybór lokalnej władzy ma istotny wpływ na nasze życie? Zdecydujemy o naszym zdrowiu i dobrobycie, czy wyremontujemy chodniki i nasadzimy drzewa? I wreszcie najważniejsze pytanie – czy to kolejny partyjny wyścig do koryta? A może jedyna szansa dla tych, którzy działają społecznie, ale nie chcieli się zrzeszyć?

Odpowiedzi na powyższe pytanie poszukają dziś w „Studiu eMisja” goście Piotra Korczarowskiego – Tomasz Słota z partii Wolność oraz Piotr Jankowski reprezentujący ugrupowanie Kukiz’15.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
emisjatv
Cham niezbuntowany, Ziemkiewicz strollowany.
eMisjaTV
Białoruś – krwiożercza dyktatura czy państwo jak każde inne?
eMisjaTv
Żydzi szantażują właścicieli kin! Sumliński znów bez sali
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"