Studio eMisja: Chleba i obietnic!00:00

  • 0
Opublikowane 18 października 2018

Studio eMisja: Chleba i obietnic

„Nikt ci tyle nie da ile ja obiecam” zdaje się krzyczeć co drugi plakat wyborczy w Polsce. Hasła tego typu brzmią kuriozalnie zwłaszcza w kampanii samorządowej, gdzie kandydaci na radnych często składają obietnice leżące w kompetencji władz centralnych. Jedni chcą usprawnić NFZ, inni obiecują reformę systemu emerytalnego, a jeszcze ktoś tam zamierza rozdawać pieniądze potrzebującym.

Ile zatem zależy od władz samorządowych? Jakie obietnice można traktować poważnie, a które należy włożyć między bajki? Czy wybór lokalnej władzy ma istotny wpływ na nasze życie? Zdecydujemy o naszym zdrowiu i dobrobycie, czy wyremontujemy chodniki i nasadzimy drzewa? I wreszcie najważniejsze pytanie – czy to kolejny partyjny wyścig do koryta? A może jedyna szansa dla tych, którzy działają społecznie, ale nie chcieli się zrzeszyć?

Odpowiedzi na powyższe pytanie poszukają dziś w „Studiu eMisja” goście Piotra Korczarowskiego – Tomasz Słota z partii Wolność oraz Piotr Jankowski reprezentujący ugrupowanie Kukiz’15.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
eMisjaTv
Dokąd zmierzamy? Syjonizm pod szczególną ochroną
eMisja
„Bez mediów nie istniejemy”, także na Śląsku!
eMisjaTv
Dokąd Zmierzamy? Cienie „Zakonu Okrągłego Stołu”
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"