Studio eMisja: Jak było na Marszu Niepodległości?2:07:59

  • 0
Opublikowane 15 listopada 2018

Studio eMisja: Jak było na Marszu Niepodległości?

Mimo wielu prób zepsucia polskiego Święta Niepodległości ulicami Warszawy przeszedł największy w historii biało-czerwony marsz. Nie udało się go przejąć, ani zablokować. Licząca ponad 250 tys. ludzi narodowa manifestacja wzbudziła podziw wśród narodów świata. Do Polski wciąż spływają gratulacje i życzenia od przyjaciół zza granicy.

Mimo pokojowego charakteru Marszu Niepodległości lewicowo-liberalne media znów nie pozostawiły suchej nitki na jego uczestnikach, których oskarża się o sprzyjanie skrajnym ideologiom, nienawiść rasową i szowinizm. Tymczasem w Internecie dominuje z goła odmienny przekaz. W tym roku Warszawę odwiedziło wielu znanych anglojęzycznych vlogerów, dzięki którym ludzie na całym świecie mogli zobaczyć piękne oblicze Marszu Niepodległości.

Nasza redakcja również stanęła na wysokości zadania transmitując przez 4 godziny narodową manifestację. Okazuje się, że przygotowaliśmy naszą relację najlepiej ze wszystkich planowanych tego dnia. Co prawda mieliśmy kilka potknięć, ale na skrzynkę pocztową eMisji trafiły setki e-maili z gratulacjami. Pobiliśmy również rekord oglądalności! W kluczowym momencie naszą transmisję oglądało niemal 20 tys. ludzi na żywo! To lepszy wynik niż notuje TVP Info w przeciętnym czasie antenowym.

O sukcesie przekazu niezależnych telewizji internetowych, w tym także naszej eMisji, pisze Dziennik Narodowy: http://dzienniknarodowy.pl/ogromny-sukces-mediow-niezaleznych-ponad-700-tys-polakow-ogladalo-zywo-marsz-niepodleglosci-wideo/?fbclid=IwAR1841F2QFmWLz7OllWFE4neYUMJ2kAuzmZxSuk456JVjkmllW-dHmZxMXQ

Jaki był tegoroczny Marsz Niepodległości? Co nas zaskoczyło, a co było do przewidzenia? Gdzie pojawiły się problemy i z czego jesteśmy naprawdę dumni oraz jakie wnioski wyciągnęliśmy na przyszłość – dziś w programie „Studio eMisja”. Gośćmi Piotra Korczarowskiego będą: Krzysztof Lech Łuksza, autor profilu Kontrrewolucja Narodowa, niezależny blogger i publicysta oraz Marcin Osadowski, właściciel firmy Live ON, realizator programów „na żywo” i twórca kanału NPTv.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Sykulski
Polska gotowa na III wojnę światową? Sykulski komentuje słowa premiera
emisjatv
Cham niezbuntowany, Ziemkiewicz strollowany.
eMisjaTV
Białoruś – krwiożercza dyktatura czy państwo jak każde inne?
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"