Stonoga: „Żadna Ukraina! Tu jest nasz Majdan!”12:31

  • 0
Opublikowane 20 października 2015

„Płacisz podatki, nie masz nic. Nie płacisz, to dostaniesz za swoje” – mówił Zbigniew Stonoga na wiecu politycznym w Łodzi. Jego zdaniem: „Naród polski udało się skłócić i podzielić na tych, którzy mają i tych, którzy nic nie mają. Ci, którzy mają uważają się za elitę. Sęk jednak w tym, że w Polsce 95% ludzi nic już prawie nie ma. (…) I choć nie widać tego jeszcze w wielkich centrach, to wystarczy wyjechać kilka kilometrów za miasto by zobaczyć skrajną biedę”.

Zbigniew Stonoga coraz lepiej wypełnia pustkę powstałą po śmierci Andrzeja Leppera. Radykalizacja poglądów wespół z cywilizacją zachowania daje bardzo wiarygodny efekt. Nawet hasła o walce z „czerwonymi mordami” zdają się przemawiać do ludzi niczym słynny Balcerowicz, który jak pamiętamy „musiał odejść”. A więc to już kwestia czasu, gdy i obóz władzy sięgnie po swą starą śpiewkę, że „kryminaliści nie mogą zasiadać w Sejmie”.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Marine Le Pen
Czy Marine Le Pen odbije Francję z rąk lewicy?
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Co jest prawdą
Cenzurują, ośmieszają i za nas decydują co jest prawdą!
Enjoyed this video?
Image3
"No Thanks. Please Close This Box!"