Sojusznicy zalecają zdradę06:51

  • 0
Opublikowane 10 stycznia 2016

Zdaniem reżysera i publicysty – Grzegorza Brauna – państwa mieniące się największymi sojusznikami Polski doradzają naszemu rządowi najgorsze rozwiązania. 

Każdego roku do Polski przylatują jacyś „eksperci”, którzy w imieniu Zachodu sugerują abyśmy wyzbyli się ambicji realizowania własnej polityki zagranicznej i zdali się na ich doradztwo. A to z kolei wiąże się z dobrze już nam znanymi kwestiami. Chodzi m.in. o przyjęcie imigrantów, spłatę roszczeń żydowskich i zawieszenie dialogu z Rosją. Możliwe jest bowiem odmrożenie konfliktu na Ukrainie i Polska, wedle Zachodu, musi być gotowa stawić czoła „agresji Kremla”. 

Braun przestrzega również przed rządami patriotów, bo tym naród najszybciej wybacza. Tak było z Traktatem Lizbońskim i to właśnie ma miejsce dziś w Grecji. Podobne zabiegi Zachód stosuje od lat dlatego, gdy władzę w kraju przejmują patrioci, sojusznicy zalecają zdradę. 

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Marine Le Pen
Czy Marine Le Pen odbije Francję z rąk lewicy?
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Co jest prawdą
Cenzurują, ośmieszają i za nas decydują co jest prawdą!
Enjoyed this video?
Grzegorz Braun [1]
"No Thanks. Please Close This Box!"