Razem przeciw cenzurze!58:43

  • 0
Opublikowane 1 sierpnia 2019

Wkraczamy w etap takiego zamordyzmu, że zaczyna się karać ludzi za posiadanie własnego zdania. Począwszy od cenzury prewencyjnej, a na represyjnej cenzurze skończywszy z przestrzeni publicznej usuwani są ludzie wyrażający konserwatywną myśl, broniący tradycyjnych wartości, a niekiedy po prostu stojący po stronie prawdy. W pierwszej fali usuwa się przedstawicieli niezależnych mediów, lecz wkrótce sankcjonowane będą słowa każdego niepokornego człowieka.

Aby zaprotestować przeciw tej niebezpiecznej tendencji przedstawiciele znanych ogólnopolskich rozgłośni istniejących jedynie dzięki dotychczasowej wolności w Internecie zorganizowali debatę #PrzeciwCenzurze.

„Data jest nieprzypadkowa i przypomina nam, że warto walczyć do końca nawet, gdy pozycja wydaje się beznadziejna, jeśli walczy się o rzecz słuszną, a wręcz podstawową, jaką w tym przypadku jest po prostu wolność ” – mówi w rocznicę Powstania Warszawskiego Piotr Korczarowski, prezes fundacji Inicjatywa Przeciw Cenzurze.

 

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
emisjatv
Cham niezbuntowany, Ziemkiewicz strollowany.
eMisjaTV
Białoruś – krwiożercza dyktatura czy państwo jak każde inne?
eMisjaTv
Żydzi szantażują właścicieli kin! Sumliński znów bez sali
Enjoyed this video?
maxresdefault
"No Thanks. Please Close This Box!"