„Polska w UE – reformować, opuścić, czy zniszczyć?”30:01

  • 0
Opublikowane 10 stycznia 2019

„Polska w UE – reformować, opuścić, czy zniszczyć?”

Krzysztof Bosak, jeden z niemal pewnych kandydatów Ruchu Narodowego do Europarlamentu wyjaśnia dlaczego obóz uniosceptyków powinien mieć swoją reprezentację w Brukseli.

Mimo ogólnego poparcia Polaków dla członkostwa naszej Ojczyzny w Unii Europejskiej, jako naród w przeważającej mierze jesteśmy negatywnie nastawieni do tzw. pogłębiania integracji europejskiej, czyli np. przystąpienia do strefy euro.

Nie jest to odosobniony trend w Europie. We Włoszech, Francji i Niemczech do głosu dochodzą ugrupowania, które wprost żądają reformy Unii Europejskiej. W krajach Europy Środkowej krytyka poczynań Brukseli ma miejsce już na płaszczyźnie rządowej. Trwa więc szeroka europejska dyskusja o przyszłości Unii, w której polski obóz uniosceptyków chce uczestniczyć.

Najważniejsze, aby ustalić, czy chcemy UE reformować, opuścić, czy wręcz zniszczyć. Następnie należy zastanowić się nad możliwymi drogami osiągnięcia celu i przygotować na to nasz kraj.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
emisjatv
Cham niezbuntowany, Ziemkiewicz strollowany.
eMisjaTV
Białoruś – krwiożercza dyktatura czy państwo jak każde inne?
eMisjaTv
Żydzi szantażują właścicieli kin! Sumliński znów bez sali
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"