Polska dla Polaków?10:01

  • 24,434 wyświetleń
Opublikowane 15 września 2015

 Kim są imigrancji dla Polaków?

Marsz przeciw imigracji zgromadził w stolicy tysiące ludzi. Na warszawskim Placu Defilad pojawili się przedstawiciele wszystkich antysystemowych ugrupowań. Przesłanie? – Dość islamizacji Europy! Nie zgadzają się oni bowiem na przyjmowanie islamskich imigrantów przez polski rząd. Dla Polaków równoznaczne jest to z uzyskaniem korzyści materialnych przez imigrantów.

Wszelkie przejawy krytyki władzy są rozumiane przez rządzących jako oznaka rasizmu i ksenofobii. Zdaniem demonstrantów uchodźcy przybywają do nas jedynie w celach majątkowych, a część z nich może reprezentować fanatyczne środowiska islamskie, których celem jest budowa Kalifatu także na starym kontynencie.

Janusz Korwin-Mikke będący uczestnikiem manifestacji otwarcie przyznał, że nie ma nic przeciwko przyjmowaniu uchodźców z Syrii, ale tylko w sytuacji, gdy chcą oni pracować u nas w kraju, a nie żyć na zasiłkach. 

Wypowiedź Grzegorza Brauna na temat islamskich imigrantów –

Braun: Młode pokolenie wybiera Polskę

 

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
eMisjaTv
Kulińska: „Najgorzej bać się przyjaciół. Obecność obcych wojsk obniża wartość kraju”.
eMisjaTv
Braun: „Niezależne media stworzyły wyłom w systemie”
eMisjaTv
Wilk: „Nam nie chodzi o pieniądze, lecz zasady”
Enjoyed this video?
maxresdefault3
"No Thanks. Please Close This Box!"