Polska dla Polaków?10:01

  • 24,250 wyświetleń
Opublikowane 15 września 2015

 Kim są imigrancji dla Polaków?

Marsz przeciw imigracji zgromadził w stolicy tysiące ludzi. Na warszawskim Placu Defilad pojawili się przedstawiciele wszystkich antysystemowych ugrupowań. Przesłanie? – Dość islamizacji Europy! Nie zgadzają się oni bowiem na przyjmowanie islamskich imigrantów przez polski rząd. Dla Polaków równoznaczne jest to z uzyskaniem korzyści materialnych przez imigrantów.

Wszelkie przejawy krytyki władzy są rozumiane przez rządzących jako oznaka rasizmu i ksenofobii. Zdaniem demonstrantów uchodźcy przybywają do nas jedynie w celach majątkowych, a część z nich może reprezentować fanatyczne środowiska islamskie, których celem jest budowa Kalifatu także na starym kontynencie.

Janusz Korwin-Mikke będący uczestnikiem manifestacji otwarcie przyznał, że nie ma nic przeciwko przyjmowaniu uchodźców z Syrii, ale tylko w sytuacji, gdy chcą oni pracować u nas w kraju, a nie żyć na zasiłkach. 

Wypowiedź Grzegorza Brauna na temat islamskich imigrantów –

Braun: Młode pokolenie wybiera Polskę

 

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
eMisjaTv
Dokąd Zmierzamy? Niezdrowy kult Piłsudskiego
0
Studio wyborcze: Izabela Walczak – Konfederacja
eMisjaTv
Ostateczna grabież Polski? [cz.2] Relacja LIVE z marszu „Stop ACT 447” w Warszawie
Enjoyed this video?
maxresdefault3
"No Thanks. Please Close This Box!"