Poleszuk: „Może mój pobyt w więzieniu miał coś zmienić”08:01

  • 0
Opublikowane 27 lutego 2019

Poleszuk: „Może mój pobyt w więzieniu miał coś zmienić”

W ubiegłym roku Barbara Poleszuk, młoda patriotka z Hajnówki, trafiła do więzienia za rzekomą napaść na policjanta. Mimo rozbieżności w zeznaniach i nieposzlakowanej opinii, Basia znalazła się w celu, gdzie miała odbyć wyrok 4 miesięcy więzienia.

Po ogólnopolskich protestach i zainteresowaniu się sprawą przez Ministerstwo Sprawiedliwości, wyrok zamieniono na dozór elektroniczny. Specyficzną bransoletkę zdjęto Basi dopiero pod koniec lutego. „Z jednej strony jest to ulga, że nie mam tego dozoru, no ale to się będzie za mną gdzieś tam ciągnąć, więc to nie jest tak, że zakończyłam odbywanie kary i to się nagle wszystko zakończy. Wiadomo że było o tym też głośno w mediach i nie da się po prostu nagle wymazać tego z pamięci” – komentuje Barbara Poleszuk.

Z całą pewnością nie zamierza ona jednak rezygnować z działalności patriotycznej – „Mam swoje zasady, swoje wartości i po prostu mam jakiś cel i będę do niego dążyć. (…) porównując do tego co było kiedyś, z czym musiano się kiedyś mierzyć, to co z tego, że napiszą o mnie w gazecie”.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Marine Le Pen
Czy Marine Le Pen odbije Francję z rąk lewicy?
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Co jest prawdą
Cenzurują, ośmieszają i za nas decydują co jest prawdą!
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"