„Poland will lead the resistance” / Polska poprowadzi opór08:01

  • 44,551
Opublikowane 1 grudnia 2017

Polska poprowadzi opór

„To hańba dla wszystkich Brytyjczyków, że po II wojnie światowej nasz rząd sprzedał was [Polaków – przyp. red. ] komunistom” – mówi Jeyda Fransen z Britain First.

Liderka angielskich nacjonalistów udzieliła nam [ eMisjaTv ] wywiadu, gdzie roztacza wizję Eruopy ogarniętej wojną domową, w której Polska poprowadzi opór przeciw islamizacji.

Jeyda Fransen odpowiada również na zarzuty jakoby jej ugrupowanie miało antypolski rodowód lub próbowało posłużyć się Polakami w dziejowej chwili, by po jakimś czasie znów zostawić „na lodzie”, jak to bywało już w historii.

„Wolałabym przyjąć milion Polaków, zanim przyjedzie to choć jeden islamski imigrant. (…) Nie wszyscy Brytyjczycy wiedzą, jak wiele wam zawdzięczamy, ale widzą, że Polacy przyjeżdżają na Wyspy, aby ciężko pracować, a nie korzystać jedynie z naszego budżetu. (…) Osobiście widzę coraz więcej polskich patriotów na naszych zgromadzeniach. Powstają międzynarodowe więzy, które przetrwają próbę czasu” – mówi naszemu dziennikarzowi angielska katoliczka.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
eMisjaTv
„Polska w UE – reformować, opuścić, czy zniszczyć?”
eMisjaTv
#Polexit i co dalej?
eMisjaTv
Co Rosjanie sądzą o Polakach?
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"