Pan Nikt: Polska byłaby w stanie przechwycić Szwecję18:01

  • 0
Opublikowane 14 kwietnia 2018

Polska byłaby w stanie przechwycić Szwecję

Zapytany o ocenę przemówienia prezydenta Dudy w Oświęcimiu Tomasz Gryguć, znany szerzej internautom jako „Pan Nikt” odpowiada, że to kopanie trupa leżącego przy drodze. Chodzi oczywiście o jakość kolejnych rządów III RP. Także i tym razem nie było niespodzianki. Zdaniem Grygucia wystąpienie Andrzeja Dudy to trawestacja tow. Cyrankiewicza, skandaliczne i żenujące. Natomiast media w Izraelu mówiły jedynie o przemówieniu prezydenta Riwlina, który skorzystał z okazji, aby przypomnieć Polakom rolę jaką odegrali w holocauście, tj. złodziei, bandytów i morderców.

„Żydzi chcą stać się udziałowcami w tym bardzo ważnym geostrategicznie regionie. Robią to mądrze, zgrabnie i bezwysiłkowo, biorąc pod uwagę, kto rządzi Polską” – mówi Gryguć i dodaje – „W obecnej układance geopolitycznej jesteśmy w fazie dekonstrukcji ładu globalnego i rekonstrukcji na nowo. Państwa pozornie własne, słabe i niesuwerenne powinny nie wychylać się i nie wychodzić przed szereg”.

Gdybyśmy jednak mieli rząd narodowy „Polska byłaby w stanie przechwycić Szwecję, przechwycić ten rejon ideologicznie i kulturowo. Zagospodarować na nowo tę masę upadłościową. (…) Prawdziwy projekt „międzymorza” tj. Szwecja – Polska – Turcja byłby do zrealizowania, zwłaszcza w sytuacji chaosu, kiedy ład rekonstruowany jest na nowo. Dlatego zbrodnią wszystkich elit po 1989 r. jest niewykorzystywanie wielkich szans geopolitycznych” – puentuje „Pan Nikt”.

Więcej o koncepcji geostrategicznej dla Polski w książkach Tomasza Grygucia na stronie: https://3dom.pro/category/?q=pan%20nikt#top

Polecamy też śledzić fanpage „Pana Nikt” na facebooku: https://www.facebook.com/1pan.nikt1/

====================

Przypominamy o możliwości wsparcia finansowego naszej stacji.
Darowizny można kierować na konto Stow. Robotników Chrześcijańskich w Łodzi,
Polski Bank Pocztowy: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001
(Tytułem przelewu: eMisjaTv – wsparcie)
lub na nasz PayPal: redakcja@emisja.tv
oraz poprzez portal: https://patronite.pl/emisjatv

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/emisjatv

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Marine Le Pen
Czy Marine Le Pen odbije Francję z rąk lewicy?
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Co jest prawdą
Cenzurują, ośmieszają i za nas decydują co jest prawdą!
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"