Więzienie za kukłę! Zapadł ostateczny wyrok. Oświadczenie Piotra Rybaka.46:01

  • 0
Opublikowane 16 kwietnia 2017

Więzienie za kukłę! Zapadł ostateczny wyrok.

3 miesiące bezwzględnego więzienia. Taką karę orzekł Sąd Okręgowy we Wrocławiu podczas rozprawy apelacyjnej Piotra Rybaka. Sędzia Robert Zdych podkreślił, że czyn oskarżonego jest wysoce naganne i pomimo przyzwolenia pewnych środowisk w Polsce, wobec takich radykalnych postaw, obecny skład sędziowski nie będzie patrzeć przez palce.

Po wysłuchaniu uzasadnienia wyroku Piotr Rybak stwierdził, że: „jeżeli takie wyroki wydaje polski sędzia, w polskim sądzie, gdzie my patrioci, narodowcy, bronimy Polski przed islamizacją (…) to jest hańba. Ten sędzia powinien jak najszybciej stracić urząd jako sędzia okręgowy”.

Przed salą rozpraw skazanego przywitała owacja tłumu patriotów. Tam Rybak był jeszcze ostrzejszy w słowach. Powiedział, że „w takiego sędziego to nie tortem, a gównem powinno się rzucić”. Dodał jednak, że spodziewał się takiego wyroku, ponieważ od 27 lat w Polsce rządzi żydokomuna.

Oburzenia wyrokiem nie krył hrabia Jan Zbigniew Potocki, który specjalnie przybył na proces. Nie wszedł jednak na salę sądową, ponieważ prezes Sądu Okręgowego we Wrocławiu nie przyznał mu przepustki. „To co zrobił pan Piotr ja popieram. Zrobił bardzo słusznie, bo dzisiaj mamy to co mamy. (…) Co miesiąc 240 mln euro Żydzi w Izraelu dostają naszych pieniędzy budżetowych. Jakim prawem? To co, my Polacy wypowiedzieliśmy II wojnę światową? Chyba nie! My jesteśmy ofiarami. Nas Polaków tępią, wyniszczają! (…) Nie dziwię się tutaj tak licznie przybyłemu społeczeństwu, że popierają Pana Piotra” – mówił na konferencji prezydent Rzeczypospolitej na uchodźstwie.

Na hipokryzję sądu zwrócił uwagę suspendowany ksiądz Jacek Międlar, który przypomniał, że nikt ze skandalistów profanujących polskie symbole narodowe i religijne nigdy nie poniósł kary. W uzasadnieniu zawsze mówiono o wolności artystycznej. Nie dotyczy ona jednak tych, którzy odważą się otrzeć o tematykę żydowską. Zdaniem Międlara spalenie kukły Żyda to niegroźna, choć bardzo obrazowa forma protestu. Radykalny wpływ na relacje polsko-żydowskie może mieć natomiast surowy wymiar kary orzeczonej w sprawie Rybaka.

Oświadczenie Piotra Rybaka

Poniżej publikujemy oświadczenie Piotra Rybaka po wyroku wydanym przez wrocławski sąd. 

Szanowni państwo, drodzy rodacy!

Dzisiejszy wyrok to przestroga dla wszystkich Polaków, aby nie zabierali głosu w sprawach drażliwych. Rząd zdaje się bronić interesów Żydów, muzułmanów, Ukraińców, w zasadzie wszystkich poza narodem, który powinien reprezentować.

W obliczu inwazji islamu na Europę postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i otwarcie zaprotestować przeciw tzw. „ubogaceniu kulturowemu”, które niesie ze sobą śmierć i zniszczenia. Ważniejsze od objawów tej ekspansji są jednak przyczyny, których źródła leżą za oceanem. Mam tu na myśli przede wszystkim Georga Sorosa, wroga naszej cywilizacji, człowieka który wypowiedział wojnę państwom narodowym. To jego macek należy w pierwszej kolejności pozbyć się z naszej ojczyzny, a wierzcie mi Państwo, że wpływy tego człowieka w Polsce są bardzo silne, począwszy od zrujnowania naszej gospodarki planem podsuniętym Balcerowiczowi, po organizacje wspierające finansowo skrajną lewicę, wywrotowców i anarchistów.

To przeciw niemu była manifestacja, w której wziąłem udział i jego kukłę podpaliłem. Nie ja ją wykonałem i nie ja odpowiadałem za to jak wygląda, lecz wielokrotnie podkreślałem, że chodzi o Sorosa. Mimo to miałem przesiedzieć niemal rok w więzieniu, bo ktoś dopatrzył się w niej stereotypowego Żyda! Pominę już fakt, że wielokrotnie zdarzało się, aby żydowski artysta bezcześcił święte dla Polaków symbole i nie ponosił konsekwencji, bo działał w granicach sztuki. Ja nie miałem prawa spalić słomianej kukły, bo dotyczyła Żyda. Bo Żydzi w Polsce to święte krowy, którym nie można nawet uwagi zwrócić, a co dopiero kukłę jakąś palić. Nawet jeśli przedstawia ona najgorszego z nich. Człowieka, który jest ścigany listami gończymi po świecie i nawet w Izraelu go nie chcą! Tego nie można powiedzieć, bo od razu człowiek zostaje oskarżony o antysemityzm. A prawda jest taka, drodzy rodacy, że Żydzi potrzebują antysemityzmu i będą go szukać na siłę i za wszelką cenę, aby zdobywać kolejne przywileje i wywierać presję na polityków. W nieskończoność stosować szantaż emocjonalny. Mimo, że Polaków z rąk nazistów, a także na Wołyniu i w sowietach mordowano setkami tysięcy tylko dlatego, że byli Polakami. Nasza śmierć się jednak nie liczy. Śmierć goja nie ma znaczenia, bo jak to powiedziała Barbara Engelking na antenie TVN śmierć Polaka to kwestia biologiczna, a dla Żyda jest metafizyką.

Tak więc drodzy rodacy, jesteśmy we własnej ojczyźnie obywatelami drugiej kategorii. Doświadczyliśmy tego podczas rozprawy apelacyjnej, kiedy sąd ostentacyjnie zamknął przed nami drzwi, a zaprosił Żydów. Ludzi, którzy za każdym razem robią wiec. Wznoszą kartki z hasłami, przynoszą kwiaty, którymi obdarowują sędziego i nie stronią od głośnych komentarzy. To nikomu nie przeszkadza. Ale Polacy z flagami mają czekać za drzwiami. Prezes tegoż sądu powiedział, że możemy sobie w telewizji śledzić proces mimo, że rozprawa jest jawna i niektórzy przejechali pół Polski by tutaj ze mną być. Czy ktoś się za nami ujął? Czy ktoś upomniał się o nasze konstytucyjne prawa? A wyobraźcie sobie Państwo odwrotną sytuację, że Żydzi zostają przegonieni z jawnej rozprawy, bo w ostatniej chwili wprowadza się jakieś przepustki. Zaraz podniosłoby się larum na pół Europy, że wracają czasy nazistowskie, że się ich segreguje, tworzy getta itd. Jednym słowem skandal. Ale z nami tak postępować najwyraźniej można. To już niemal norma.

Czemu tu się jednak dziwić, skoro nasze władze non-stop jeżdżą do Izraela po wytyczne. Non stop kłaniają się Żydom w pas. Tak proszę Państwa! Są tylko dwa kraje na świecie, gdzie na szczeblu państwowym obchodzi się święto Chanuki – w Izraelu i Polsce! Które inne państwo godzi się na obrady obcego parlamentu w swoich granicach? A u nas Knesset obradował na Wawelu. I to u nas Mossad może nosić broń, z której jak zabije Polaka, ma natychmiastową ekstradycję do Izraela.

Dochodzi już do tego, że uczciwi Żydzi mówią prawdę za nas! Eli Zolkos z Ligi Obrony Żydów apelował na antenie Telewizji Polskiej, by pogonić stąd Sorosa. Ostatnio nawet Szewach Weiss, powiedział, że nas Żydzi w staliniźmie mordowali, ale dla Polaka to tabu. Pani premier Szydło mówiła w Izraelu, że wzajemne stosunki musimy budować na prawdzie, lecz jakaż to prawda, kiedy Polakowi nie wolno się słowem odezwać. Wedle tej historii nie było żadnych Brystygierowych, Morelów, Stoltzmanów, Bermanów i innych żydowskich morderców. Jedynie bliżej nieokreśleni komuniści, których od dawna też już nie ma.

Wiem, że na przestrzeni wieków żyło wielu uczciwych Żydów, którzy gotowi byli ryzykować życie za Polskę, bo od żydowskiej krwi, ważniejsze było dla nich polskie serce. Jeśli dziś tacy jeszcze żyją, to przepraszam ich za wszelkie przykrości, których doznali z moich ust.

Oświadczam jednak, że do póki żyję, nie będę kłaniać się w pas tym Żydom, którzy przybyli tu z bolszewią i do dziś okupują mój kraj. Nie dam się zastraszyć, ani sterroryzować. Jestem u siebie, jestem w domu, w mojej kochanej ojczyźnie, a nie żadnej Judeopolonii, czy Polin. Im bardziej żydokomuna będzie nas, patriotów, naciskać i poniżać, tym większy będzie opór z naszej strony.

Dlatego apeluję do Was rodacy, aby się zjednoczyć i rozliczyć wszystkie antypolskie czyny. Do póki ludzie pokroju Sorosa będą nami pomiatać, do póty nasza ojczyzna nie będzie miała szacunku na świecie, bo szacunek buduje się na godności, a nie służalczości.

Niech żyje Polska!

Piotr Rybak

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Marine Le Pen
Czy Marine Le Pen odbije Francję z rąk lewicy?
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Co jest prawdą
Cenzurują, ośmieszają i za nas decydują co jest prawdą!
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"