O wolność i zdrowie – marsz w obronie prawdziwych lekarzy28:01

  • 0
Opublikowane 22 grudnia 2017

O wolność i zdrowie – marsz w obronie prawdziwych lekarzy

„Precz z medyczną inkwizycją” – krzyczeli uczestnicy ogólnopolskiego protestu zorganizowanego w obronie lekarzy sprzeciwiających się interesom koncernów farmaceutycznych.

„W tej chwili lekarze za mówienie prawdy np. o ryzyku szczepień są kierowani do sądów i mają nakładane kary nagany albo nawet pozbawiani są prawa do wykonywania zawodu” – mówi Justyna Socha, dziennikarka, działaczka społeczna, organizatorka nieformalnego ruchu obywatelskiego „Wolność i zdrowie”.

Lekarzem notorycznie napotykającym sprzeciw środowiska medycznego jest m.in. dr Hubert Czerniak, który od lat za pośrednictwem YouTube popularyzuje alternatywne sposoby leczenia: https://www.youtube.com/hubertczerniaktv

Uczestnicy wiecu poświecili sporo uwagi także kwestiom żywieniowym. Producent zdrowej żywności, Tadeusz Rolnik, mówił m.in. o niebezpiecznym wpływie pszenicy, którą od połowy lat 40′ XX wieku poddaje się stałym modyfikacjom. Nasiąknięta chemikaliami pszenica ma odpowiadać za wiele chorób, w tym m.in. wzrost zachorowań na raka. Jest jednak tania i stosunkowo łatwa w uprawie, a ponadto istnieje na nią powszechne zapotrzebowanie. Stąd też niewielu rolników decyduje się na powrót do upraw starszych gatunków zbóż.

Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Reportaż Wykłady i prelekcje
eMisjaTv
„Dlaczego chorujemy?”
eMisjaTv
O wolność i zdrowie – marsz w obronie prawdziwych lekarzy
eMisjaTv
Dlaczego „lud smoleński” wybiera żydowskie lobby polityczne?
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"