Międlar: „Polska rozmawia z Izraelem niemalże na kolanach”06:01

  • 0
Opublikowane 16 kwietnia 2017

Międlar: „Polska rozmawia z Izraelem niemalże na kolanach” 

„Słowa, które padły z ust Andrzeja Dudy i Beaty Szydło, podczas wizyty w Izraelu, to były słowa służalcze. Nie wskazywały na to, że Polska i Izrael są w relacji partnerskiej. Niestety był to ukłon; niemalże rozmowa na kolanach z przedstawicielami społeczności żydowskiej” – twierdzi były ksiądz, a obecnie komentator polityczny i publicysta, Jacek Międlar. O tym jak wyglądają polsko-żydowskie relacje najlepiej świadczy wyrok więzienia dla Piotra Rybaka za spalenie bliżej nieokreślonej kukły, która niektórym świadkom przypominała Żyda.

Zdaniem Międlara orzeczenie 3 miesięcy więzienia w tej sprawie to skandal, ponieważ wrocławski wymiar sprawiedliwości wielokrotnie umarzał postępowania związane ze zniewagą chrześcijan. Nie było również kary dla prezydenta Wrocławia – Rafała Dutkiewicza, który publicznie przyznał, że „nienawidzi pieprzonych nacjonalistów”.

„Jest zatem cicha zgoda, żeby dyskryminować patriotów i chrześcijan, natomiast faworyzuje się mniejszość żydowską” – zauważa były duchowny.

Więzienie za kukłę! Zapadł ostateczny wyrok. Oświadczenie Piotra Rybaka.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Marine Le Pen
Czy Marine Le Pen odbije Francję z rąk lewicy?
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Co jest prawdą
Cenzurują, ośmieszają i za nas decydują co jest prawdą!
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"