Międlar: „Polska rozmawia z Izraelem niemalże na kolanach”06:01

  • 54,948 wyświetleń
Opublikowane 16 kwietnia 2017

Międlar: „Polska rozmawia z Izraelem niemalże na kolanach” 

„Słowa, które padły z ust Andrzeja Dudy i Beaty Szydło, podczas wizyty w Izraelu, to były słowa służalcze. Nie wskazywały na to, że Polska i Izrael są w relacji partnerskiej. Niestety był to ukłon; niemalże rozmowa na kolanach z przedstawicielami społeczności żydowskiej” – twierdzi były ksiądz, a obecnie komentator polityczny i publicysta, Jacek Międlar. O tym jak wyglądają polsko-żydowskie relacje najlepiej świadczy wyrok więzienia dla Piotra Rybaka za spalenie bliżej nieokreślonej kukły, która niektórym świadkom przypominała Żyda.

Zdaniem Międlara orzeczenie 3 miesięcy więzienia w tej sprawie to skandal, ponieważ wrocławski wymiar sprawiedliwości wielokrotnie umarzał postępowania związane ze zniewagą chrześcijan. Nie było również kary dla prezydenta Wrocławia – Rafała Dutkiewicza, który publicznie przyznał, że „nienawidzi pieprzonych nacjonalistów”.

„Jest zatem cicha zgoda, żeby dyskryminować patriotów i chrześcijan, natomiast faworyzuje się mniejszość żydowską” – zauważa były duchowny.

Więzienie za kukłę! Zapadł ostateczny wyrok. Oświadczenie Piotra Rybaka.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
eMisjaTv
Kulińska: „Najgorzej bać się przyjaciół. Obecność obcych wojsk obniża wartość kraju”.
eMisjaTv
Braun: „Niezależne media stworzyły wyłom w systemie”
eMisjaTv
Wilk: „Nam nie chodzi o pieniądze, lecz zasady”
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"