Michalkiewicz: „Będziemy likwidować nienawistników”08:01

  • 0
Opublikowane 26 stycznia 2019

Michalkiewicz: „Będziemy likwidować nienawistników”

Znany prawicowy publicysta, Stanisław Michalkiewicz zauważa, że śmierć prezydenta Adamowicza dała znakomite pole dla POPiSu, aby rozprawić się z konkurencją polityczną. Celowo przypisuje się tej zbrodni motywy polityczne, żeby zyskać męczennika, który posłuży za argument w walce z przeciwnikami. Pozwoli to spacyfikować szeregi środowisk stanowiących alternatywę dla dotychczasowego układu. Stąd pełna współpraca POPiSu w kwestii zaostrzenia prawa o mowie nienawiści.

„Warto zwrócić uwagę, że nienawiść nie unosi się w powietrzu na podobieństwo smogu, czy dwutlenku węgla, tylko jest wydzieliną nienawistników. No to nie można prowadzić leczenia objawowego, tylko przyczynowe. Trzeba tę przyczynę zlikwidować, czyli nienawistników, po to, żeby zapanowała miłość” – mówi Michalkiewicz i zaraz dodaje: „A kto jest nienawistnikiem? No ten, kto się nie zgadza. Ten, kto się nie słucha. (…) Więc to jest pseudonim jakiejś fali represji, bo w całej Unii Europejskiej będziemy teraz walczyć z populizmem i ekstremizmem, a jedną z postaci ekstremizmu jest właśnie nienawiść”.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
maxresdefault
Fundacja Inicjatywa Przeciw Cenzurze
emisjaTv
Dokąd Zmierzamy? Polska w potrzasku!
eMisjaTv
„Niełatwy powrót do Jedwabnego” – W. Sumliński odkrywa nowe fakty historii polsko-żydowskich relacji
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"