Matka Polka ma już dość islamistów12:01

  • 0
Opublikowane 16 lutego 2016

Podczas protestu „Przeciw islamizacji Europy” spotkaliśmy kobietę, która w wyjątkowy sposób opowiedziała nam o swoich obawach i refleksjach na temat fali islamskich uchodźców przybywających na Stary Kontynent.

„Jeżeli ktoś przybywa do naszego kraju musi podporządkować się wyznawanemu przez nas systemowi wartości. (…) A jednak ci ludzie zupełnie bez skrępowania pozwalają sobie rabować i gwałcić w sytuacji, gdy nadal są mniejszością. Co jednak, jeśli będzie ich większość? (…) Ich stosunek do kobiet jest dla nas zupełnie nie do przyjęcia. Włos mi się jeży na głowie, gdy pomyślę w jaki sposób oni sądzą kobiety. Tam (w islamie – przyp. red.) nawet gwałt jest winą kobiety! Trudno więc by kobiety nie czuły się zagrożone. W dodatku są siły w Europie, którym zależy na wyciszeniu tych spraw. To nie jest przypadkowe działanie, to zaplanowana inwazja. (…) Są tacy, którzy mówią do kamery zupełnie swobodnie, że przyszli po naszą ziemię. (…) Tymczasem w kampanii wyborczej partia rządząca obiecywała, że będziemy rozwiązywać problemy na miejscu, w Syrii, że będziemy tam pomagać w poprawie sytuacji humanitarnej.  A teraz po cichu chcą ich przyjmować? (…) Tu się rodzi pytanie: czyim interesom służy obecna klasa polityczna? Na ile (europejscy politycy – przyp. red.) robią to co chcą, a na ile to co ktoś im karze”.

Trudno nie zgodzić się z tym zdaniem zwłaszcza, że w internecie coraz częściej pojawiają się filmy przedstawiające brutalne pobicia kobiet na zachodzie Europy. Sprawcami niemal zawsze są imigranci. Przyczyna? Tu bywa różnie. Czasem jest to napad rabunkowy, czasem gwałt, a bywa i tak, że islamski fanatyk po prostu chciał „wymierzyć sprawiedliwość niewiernej”. Nie powstrzymuje ich nawet obecność dzieci. [Tu przykład ze Szwecji: Imigrant uderzył kobietę z dziećmi

Bohaterka naszego filmu to prawdziwa Matka Polka – inteligentna, odważna, świadoma, całym sercem broniąca przyszłości swych dzieci.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Marine Le Pen
Czy Marine Le Pen odbije Francję z rąk lewicy?
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Co jest prawdą
Cenzurują, ośmieszają i za nas decydują co jest prawdą!
Enjoyed this video?
Stop islamizacji Europy
"No Thanks. Please Close This Box!"