eMisjaTv – 5 lat dla Polski50:01

  • 0
Opublikowane 31 grudnia 2015

Pod koniec 2015 roku minęło 5 lat odkąd wykonaliśmy pierwsze nagranie w ramach eMisji. Nie zdawaliśmy sobie wówczas sprawy, że niewielka, lokalna inicjatywa przerodzi się w ogólnopolski projekt cieszący się dużym zaufaniem i popularnością. Mimo to nasz cel nigdy nie uległ zmianie. Chcieliśmy zaoferować Polakom alternatywę w dostępie do informacji. Stworzyć wiarygodne medium, którego główną ideą będzie obrona interesu naszej ojczyzny i rodaków. 

W naszych relacjach często pojawiają się ludzie, którzy mimo ogromnego poświęcenia sprawom polskim, do mediów publicznych nie mają wstępu. Dajemy także możliwość wypowiedzenia się uczestnikom wszelkich protestów, marszy i manifestacji. Odkrywamy ich motywacje i wyławiamy emocje. Dzięki temu budujemy prawdziwy przekaz wydarzeń, pozbawiony cenzury i poprawności politycznej. Zadajemy trudne pytania, docieramy w samo serce wydarzeń, budujemy kompletne relacje, a wszystko po to, by przedstawiony obraz był takim, jaki powinien być – autentyczny, naturalny, ludzki, zawsze po stronie Polski. 

eMisjaTv to nie tylko kanał informacyjny. To nasz styl bycia, prawdziwa pasja i życiowa misja. To także ambicja, by stworzyć telewizję wolną od obcego kapitału, politycznych i korporacyjnych wpływów, amatorstwa i wszechobecnej tandety. Aby jednak spełnić tę wizję Polacy muszą się dobrowolnie opodatkować i wesprzeć nas finansowo. Tylko w ten sposób będziemy w stanie podjąć równą walkę z mediami, których jedynym zadaniem jest manipulacja opinią społeczną. Jest to niezwykle ważne zadanie, ponieważ przyszło nam żyć w czasach, kiedy informacja stała się bronią. A my jako naród jesteśmy coraz słabsi. 

 

Wpłaty prosimy kierować na konto Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich w Łodzi

20 1320 1449 2637 4622 2000 0001 

Koniecznie z dopiskiem „eMisjaTv – wsparcie”

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Marine Le Pen
Czy Marine Le Pen odbije Francję z rąk lewicy?
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Na złość Putinowi odmrozimy sobie uszy!
Co jest prawdą
Cenzurują, ośmieszają i za nas decydują co jest prawdą!
Enjoyed this video?
eMisja czołówka
"No Thanks. Please Close This Box!"