Dość marksizmu na uczelniach!44:46

  • 0
Opublikowane 20 listopada 2019

Dość marksizmu na uczelniach!

Dyktat lewicy na wyższych uczelniach jest faktem już od kilku dekad. Ostatnie lata przyniosły intensyfikację walki o rząd dusz wśród społeczności akademickiej między obozem skrajnej lewicy a siłami konserwatywno-narodowymi. Kwestionowanie w jakikolwiek sposób dyktatu politycznej poprawności może się skończyć dla wykładowców lub studentów nie tylko ostracyzmem ale również wyrzuceniem z pracy czy studiów.

Ze stanowisk wykładowców próbowano już usunąć prof. Aleksandra Nalaskowskiego i prof. Jacka Bartyzela. Z kolei ze studiów na różnych uczelniach próbowano wyrzucać zaangażowanych w prawicowe ruchy studentów.

Studenci z Towarzystwa Studentów Polskich oraz wspierające ich środowiska cyklicznie organizują manifestacje przeciwko dyktatowi lewicy w ośrodkach akademickich. Dzisiaj protesty odbędą się w pięciu miastach, między innymi w Łodzi przed rektoratem Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się pikieta „Uniwersytety wolne od marksizmu”.

 

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
emisjatv
Cham niezbuntowany, Ziemkiewicz strollowany.
eMisjaTV
Białoruś – krwiożercza dyktatura czy państwo jak każde inne?
eMisjaTv
Żydzi szantażują właścicieli kin! Sumliński znów bez sali
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"