Dość cenzury Facebooka! Narodowcy podejmują walkę.10:31

  • 4,128 wyświetleń
Opublikowane 5 listopada 2016

Narodowcom skończyła się cierpliwość. Po miesiącach blokad, banów i ostrzeżeń zdecydowali się wyjść na ulicę, by podjąć walkę z portalem Marka Zuckerberga. Wcześniej przedstawiciele Ruchu Narodowego apelowali do działu moderacji Facebooka o możliwość spotkania. Do takowego jednak nie doszło. Środowiska narodowe zorganizowały więc protest pod siedzibą spółki.

Dość cenzury Facebooka!

„Czy Facebook podlega w ogóle polskiemu prawodawstwu? Praktyka portalu zdaje się temu przeczyć” – pytał Tomasz Kalinowski z ONR.

„Kneblując usta niektórym ludziom Facebook próbuje kreować fałszywy obraz rzeczywistości. (…) Osobiście wolę czytać obelgi na swój tema, ale wiedzieć, że jest jakaś wolność słowa. Natomiast jeżeli ktoś wyzywa mnie, bo mam poglądy prawicowe to moderatorzy dopuszczają, a w drugą stronę kasują wszystkie komentarze” – stwierdził Zbigniew Woźniak, znany w środowisku artystycznym jako raper „Basti”.

„Na zachodzie Europy istnieją środowiska naprawdę skrajne, które takich ograniczeń jak my nie mają. (…) Być może to dlatego, że polska administracja powiązana jest z KODem i AGORĄ” – zauważył v-ce prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości – Robert Bąkiewicz

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
eMisjaTv
Braun: „Knebel jest mocno zaciśnięty”
eMisjaTv
Wielka sonda wyborcza – parlament 2019
eMisjaTv
Konwencja wyborcza Konfederacji w Rzeszowie
Enjoyed this video?
Protest pod siedzibą Facebooka
"No Thanks. Please Close This Box!"