Dokąd zmierzamy? Komu zależy na prawdziwej rodzinie?53:10

  • 0
Opublikowane 1 listopada 2019

Dokąd zmierzamy? Komu zależy na prawdziwej rodzinie?

W mijającym roku Polacy spotkali się z olbrzymią ilością tzw. Parad Równości i innych działań sił dążących do nauczenia naszych rodaków „tolerancji” wobec ” kochających inaczej”. Jednocześnie PiS nie dotrzymał słowa w sprawie wprowadzenia zakazu aborcji.

Wobec tego do polityki weszła część środowiska działaczy pro-life z Fundacji Życie i Rodzina, która wystartowała do europarlamentu z list Konfederacji. Jednak jeszcze przed wyborami do Sejmu opuściła ona szeregi konfederatów, szukając szczęścia w innych inicjatywach.

Po wyborach parlamentarnych wydaje się że prolajferzy nie odnieśli samodzielnie sukcesów politycznych, a rządząca większość nie bardzo chce wsłuchiwać się w ich postulaty.

O sytuacji politycznej w Polsce, ruchu pro-life, tęczowej propagandzie i wielu innych sprawach w wywiadzie z Kamilem Klimczakiem opowie Kaja Godek – prezes Fundacji Życie i Rodzina.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
emisjaTv
Dokąd Zmierzamy? Polska w potrzasku!
eMisjaTv
„Niełatwy powrót do Jedwabnego” – W. Sumliński odkrywa nowe fakty historii polsko-żydowskich relacji
kk 2
„Palestyńczycy w rezerwacie. Polacy następni?” – Komentarz Konieczny!
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"