Dokąd zmierzamy? Komu zależy na prawdziwej rodzinie?53:10

  • 0
Opublikowane 1 listopada 2019

Dokąd zmierzamy? Komu zależy na prawdziwej rodzinie?

W mijającym roku Polacy spotkali się z olbrzymią ilością tzw. Parad Równości i innych działań sił dążących do nauczenia naszych rodaków „tolerancji” wobec ” kochających inaczej”. Jednocześnie PiS nie dotrzymał słowa w sprawie wprowadzenia zakazu aborcji.

Wobec tego do polityki weszła część środowiska działaczy pro-life z Fundacji Życie i Rodzina, która wystartowała do europarlamentu z list Konfederacji. Jednak jeszcze przed wyborami do Sejmu opuściła ona szeregi konfederatów, szukając szczęścia w innych inicjatywach.

Po wyborach parlamentarnych wydaje się że prolajferzy nie odnieśli samodzielnie sukcesów politycznych, a rządząca większość nie bardzo chce wsłuchiwać się w ich postulaty.

O sytuacji politycznej w Polsce, ruchu pro-life, tęczowej propagandzie i wielu innych sprawach w wywiadzie z Kamilem Klimczakiem opowie Kaja Godek – prezes Fundacji Życie i Rodzina.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Sykulski
Polska gotowa na III wojnę światową? Sykulski komentuje słowa premiera
emisjatv
Cham niezbuntowany, Ziemkiewicz strollowany.
eMisjaTV
Białoruś – krwiożercza dyktatura czy państwo jak każde inne?
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"