Dokąd Zmierzamy? Skąd się wziął Ozjasz Goldberg?34:18

  • 0
Opublikowane 11 stycznia 2020

Dokąd Zmierzamy? Skąd się wziął Ozjasz Goldberg?

Janusz Korwin-Mikke jak zwykle szokuje, zaskakuje, budzi kontrowersje, ale nikt nie może odmówić liderowi wolnościowców logiki myślenia? Rzeczywiście nie ma żadnego namacalnego dowodu na to, że Adolf Hitler zaplanował „ostateczne rozwiązanie”, trenerami kobiecych drużyn najczęściej bywają mężczyźni, rosyjskie wsparcie separatyzmu w Donbasie jest analogiczne do pomocy udzielanej powstańcom śląskim przez rząd II RP, Putin stał się zakładnikiem propagandy wychwalającej zdobycze Związku Sowieckiego, a kapitalizm najlepiej sprawdził się w państwach, które do niedawna jeszcze figurowały na liście krwawych komunistycznych reżimów.

Dlaczego zatem media nie są zainteresowane kontekstem wypowiadanych przez Korwina-Mikke słów? Czy on sam czuje się spełnionym politykiem i legendą polskiego parlamentaryzmu? I najważniejsze – czy naprawdę nazywa się Ozjasz Goldberg? O tym już dziś w programie z cyklu „Dokąd Zmierzamy”.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
emisjatv
Cham niezbuntowany, Ziemkiewicz strollowany.
eMisjaTV
Białoruś – krwiożercza dyktatura czy państwo jak każde inne?
eMisjaTv
Żydzi szantażują właścicieli kin! Sumliński znów bez sali
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"