Dokąd zmierzamy? Roty Niepodległości przeciw systemowi54:55

  • 10,585 wyświetleń
Opublikowane 3 lipca 2019

Dokąd zmierzamy? Roty Niepodległości przeciw systemowi

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości od kilku miesięcy prowadzą intensywną kampanię przeciwko żydowskim roszczeniom majątkowym. Na marszu 11 maja powołano Roty Niepodległości, które mają być nową organizacją społeczną działającą ponad podziałami. Pierwszym zadaniem Rot ma być ogólnopolska akcja informacyjna ws. amerykańskiej ustawy 447.

Działania narodowców spotkały się po raz kolejny z atakami przeciwników politycznych, zarówno z lewej jak i z prawej strony. w Łodzi dwukrotnie pod naciskiem niezidentyfikowanych osób wypowiedziano sale na spotkania z prezesem SMN Robertem Bąkiewiczem. Zarówno lewica, jak i pseudoprawica posługują się przy tym standardowymi oskarżeniami o „faszyzm” czy „antysemityzm”.

Gościem Kamila Klimczaka w kolejnym odcinku z serii „Dokąd zmierzamy?” będzie Robert Bąkiewicz – prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Defilada Wierni Polsce
Defilada „Wierni Polsce” – Katowice 2019
eMisjaTv
Rośnie społeczny sprzeciw wobec cenzury prewencyjnej
eMisjaTv
Dokąd zmierzamy? Polska polityka wschodnia pod dyktatem Zachodu
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"