Dokąd zmierzamy? Niemoralny świat show-biznesu1:02:54

  • 0
Opublikowane 19 listopada 2019

Dokąd zmierzamy? Niemoralny świat show-biznesu

W ostatnim czasie coraz więcej gwiazd, celebrytów i osób publicznych postanawia podzielić się ze światem swoimi sympatiami politycznymi. W tej kwestii w tyle nie pozostają również sportowcy. Świat sław to skarbnica inspiracji i wzorców szczególnie wśród młodych ludzi. Nie ulega więc wątpliwości, że jasna deklaracja polityczna idola może mieć wpływ na poglądy i wybory jego zwolenników.

W ciągu ostatnich lat dała o sobie znać przede wszystkim promocja środowisk LGBT+. Wpływ na to miały przede wszystkim gwiazdy młodego pokolenia, które jasno opowiedziały się po stronie tęczowych marszy i promocji lewicowo-liberalnego modelu kształcenia oraz wychowania w tym duchu młodzieży. Warto więc zadać pytanie, jaką rolę pełnią w życiu politycznym osoby publiczne ze świata muzyki, sportu i ogólnie pojętego show biznesu.

Jednym z tych, którzy głośno mówi o swoich poglądach politycznych jest Marcin Najman. Ten utalentowany zawodnik sztuk walki nie boi się zabrać głosu w ważnych kwestiach światopoglądowych. Sportowiec zdecydowanie opowiedział się po stronie startującego w ostatnich wyborach komitetu Konfederacji. Bokser nie waha się mówić także o tym, czym według niego jest, a czym nie jest szeroko pojęta „normalność”.

Co zatem jest normalne, a co zdecydowanie odstaje od normy w świecie gwiazd i showbiznesu? O tym już dziś w kolejnym odcinku z cyklu „Dokąd Zmierzamy”. Program poprowadzi Natalia Gackowska.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
emisjatv
Cham niezbuntowany, Ziemkiewicz strollowany.
eMisjaTV
Białoruś – krwiożercza dyktatura czy państwo jak każde inne?
eMisjaTv
Żydzi szantażują właścicieli kin! Sumliński znów bez sali
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"