Dokąd Zmierzamy? Czerwoni ekstremiści okupują uczelnie1:12:42

  • 0
Opublikowane 8 listopada 2019

Dokąd Zmierzamy? Czerwoni ekstremiści okupują uczelnie

Coraz częściej środowiska uniwersyteckie utożsamiają się z poglądami lewicowo-liberalnymi. Studenci i wykładowcy o prawicowych przekonaniach są w zdecydowanej mniejszości i z roku na rok walka ideologiczna się zaostrza. Teraz niektórych studentów i wykładowców o konserwatywnych przekonaniach takich jak prof. Aleksander Nalaskowski, wykładowca UMK czy student UW Konrad Smuniewski próbuje się wyrzucić z uczelni.

Lewicowi ekstremiści panoszą się za to na uniwersytetach, bez skrupułów odwołując się wprost do ideologii marksistowskiej, której różnorodne odmiany zrodziły najbardziej zbrodnicze systemy w historii ludzkości. Tymczasem pracownicy naukowi uczelni wyższych z premedytacja przemilczają ten niewygodny fakt, skupiając się jedynie na tropieniu „faszyzmu”.

O tym, czy możliwe jest odwrócenie lewackiego marszu przez instytucje i o przyczynach kapitulacji prawicy na wyższych uczelniach już dziś w programie z cyklu „Dokąd Zmierzamy?”. Kamil Klimczak będzie rozmawiał z Jakubem Zgierskim, autorem bloga: „Młot na marksizm”.

 

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
Sykulski
Polska gotowa na III wojnę światową? Sykulski komentuje słowa premiera
emisjatv
Cham niezbuntowany, Ziemkiewicz strollowany.
eMisjaTV
Białoruś – krwiożercza dyktatura czy państwo jak każde inne?
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"