Dokąd Zmierzamy – [27] – Karol Skorek36:01

  • 0
Opublikowane 15 marca 2019

Dokąd Zmierzamy – [27] – Karol Skorek

Po długiej przerwie powracamy do lubianej przez widzów eMisji serii „Dokąd Zmierzamy”, w której pytamy naszych rozmówców o kondycję i przyszłość Polski.

Gościem 27 odcinka serii jest ekonomista Karol Skorek znany w patriotycznych kręgach dzięki reaktywacji akcji: „Swój do swego po swoje” zachęcającej rodaków do kupowania lokalnych, polskich produktów. Karol Skorek jest również prezesem Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Rolników SWOJAK, promującego patriotyzm konsumencki oraz politykę niskich podatków.

Ostatnio w sprzedaży ukazała się też książka Karola Skorka „Zrozumieć kapitalizm”, w której autor dokonuje analizy dobrych i złych stron gospodarki rynkowej. [Dostępna tutaj: https://sklep.magnapolonia.org/produkt/karol-skorek-zrozumiec-kapitalizm/ ]

Jak więc jest wizja Polski wg Skorka? Gdzie popełniamy największy błąd i czy patriotyzm konsumencki ma naprawdę znacznie dla gospodarki całego kraju? O tym i innych aktualnych zagadnieniach w najnowszym odcinku z cyklu „Dokąd Zmierzamy”. Serdecznie zapraszam, Kamil Klimczak.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
poseł Konfederacji
Braun: „Inflacja zabierze nam jedną pensję w roku”
Sośnierz - Konfederacja
Sośnierz: „Państwa są wrogami wolności słowa”
piskorski
Czym jeszcze zaskoczy nas Białoruś?
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"