Braun: „Niezależne media stworzyły wyłom w systemie”11:01

  • 0
Opublikowane 24 maja 2019

Braun: „Niezależne media stworzyły wyłom w systemie”

Od pamiętnej kampanii wyborczej na urząd prezydenta RP w mediach głównego nurtu panuje zmowa niezapraszania Grzegorza Brauna, reżysera i publicysty, autora hasła o Polsce będącej „kondominimum rosyjsko-niemieckim pod żydowskim zarządem powierniczym”. Lata mijają, a embargo nałożone na lidera „Pobudki” wciąż obowiązuje. Jak zatem Grzegorz Braun docierał z publicznym przekazem do swych potencjalnych wyborców w kampanii do Parlamentu Europejskiego? Odpowiedź jest prosta – za pomocą mediów elektronicznych, w tym przede wszystkim niezależnych telewizji internetowych!

„W ogóle byśmy się nie widzieli, (…) nie zebralibyśmy się tutaj, gdyby nie wy (…) prawdziwie niezależni, ponieważ media głównego ścieku, media gadzinowe, prawackie i lewackie oraz centrowe – rządowe, telewizja – władza, nie informują! To, że ci ludzie tutaj [krakowska konwencja Konfederacji – przyp. red.] dziś dotarli, to dzięki temu, że jeszcze nam nie zamknęli sieci, że jeszcze walka z ‚mową nienawiści’ nie doszła do ostatecznej konkluzji” – zauważa reżyser, po czym dodaje – „Telewizje internetowe to jest, jakby to powiedziano rewolucyjną terminologią Lenina, jedna z największych zdobyczy światowego proletariatu w ostatnich dekadach. Bez tego nie mielibyśmy kontaktu, bez tego ludziska dalej siedzieliby w domach i odczytywali z rzeczywistości tylko tyle, ile główne programy dezinformacyjne około godz. 19.00 pokazują”.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
emisjatv
Cham niezbuntowany, Ziemkiewicz strollowany.
eMisjaTV
Białoruś – krwiożercza dyktatura czy państwo jak każde inne?
eMisjaTv
Żydzi szantażują właścicieli kin! Sumliński znów bez sali
Enjoyed this video?
eMisjaTv
"No Thanks. Please Close This Box!"