„Bez mediów nie istniejemy”, także na Śląsku!00:00

  • 0
Opublikowane 3 czerwca 2021

„Bez mediów nie istniejemy”, także na Śląsku!

„Bez mediów nie istniejemy” głosił kiedyś tytuł jednego z naszych programów, po którym do Piotra Korczarowskiego zadzwonił Robert Bąkiewicz mówiąc, że to dało mu impuls do przyśpieszenia prac nad realizacją pomysłu własnej rozgłośni o charakterze narodowym. Wkrótce potem powstał kanał „Media Narodowe”, który dziś liczy niemal ćwierć miliona subskrypcji. Uruchomiono go jednak w Warszawie, a za realizacją idei stało wielu ludzi skupionych wokół „Marszu Niepodległości”. Czy podobny projekt miałby szansę narodzić się na Śląsku? W regionie ogarniętym sporymi antagonizmami społecznymi, gdzie bardziej jednoczy idea autonomii, niż patriotyzmu? Gdzie każdego dnia przybywa niemieckich biznesów i ukraińskich pracowników? Gdzie inicjatywy kulturalne są częściej organizowane przez żydów, niż Polaków? Gdzie tuzy polskiego świata polityki i mediów niemal nie zaglądają, a jeśli już, to swe kroki kierują do zaprzyjaźnionych redakcji?

A może właśnie tam koncepcja polskiej patriotycznej telewizji jest potrzebna najbardziej. Może w oku tego cyklonu powinien pojawić się projekt, który da nadzieję Polakom, że nasza ojczyzna to nie tylko Warszawa i jej rubieże i że warto podjąć wyzwanie budowy mediów o narodowym profilu także tam, gdzie właśnie jest to trudne. Otóż mamy dla Państwa dobrą wiadomość! Śląska Telewizja Patriotyczna już istnieje, a zespół eMisji , jako weterani polskiej patriotycznej przestrzeni medialnej w Internecie, chce pomóc w popularyzacji kanału poprzez współpracę i wymianę wiedzy.

W tym programie poznacie Państwo twórców śląskiego projektu i dowiecie się jakie mamy wspólne plany. Zapraszamy do aktywnej dyskusji na czacie, a także do pisania komentarzy pod nagraniem.

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
emisjatv
Cham niezbuntowany, Ziemkiewicz strollowany.
eMisjaTV
Białoruś – krwiożercza dyktatura czy państwo jak każde inne?
eMisjaTv
Żydzi szantażują właścicieli kin! Sumliński znów bez sali
Enjoyed this video?
eMisja
"No Thanks. Please Close This Box!"