„Aborcja w obronie życia” – Manifa 201611:21

  • 0
Opublikowane 8 marca 2016

Feministki nader często powtarzają, że „mężczyźni są im nie potrzebni”. Paradoksalnie, w znienawidzonym „męskim świecie” świetnie sobie radzą, a każda forma podkreślenia ich kobiecości budzi oburzenie. Zapytaliśmy więc jak wyobrażają sobie życie w Europie zdominowanej przez islam? 

Okazuje się jednak, że środowiska lewicowe brną w zaparte, iż z Bliskiego Wschodu przybywają do nas głównie matki z dziećmi, którym udało się uciec przed wojną. Natomiast incydenty podobne temu z nocy sylwestrowej w Kolonii są wykreowanym przez media spektaklem. Wedle uczestniczek Manify, podczas feralnej nocy w Kolonii znalazło się zaledwie dwóch agresywnych obcokrajowców (nawet nie muzułmanów!), którzy chcieli ukraść kobietom telefony. Kto więc gwałcił? Prawdopodobnie katoliccy fundamentaliści, bo przecież nasza wiara jest równie groźna co wojujący islam! 

A skoro jesteśmy już w temacie wojny, można sobie wyobrazić, że „scenariusz ukraiński” powtórzy się w Polsce. Co wówczas zrobią feministki? Przecież nie mogą pozwolić, aby bronili ich mężczyźni! Czy zaciągną się do wojska? Raczej nie, bo ojczyzna nic dla nich nie znaczy. A rodzina? Najczęściej w ogóle jej nie ma. To wiele ułatwia. Można się po prostu spakować i wynieść za granicę.

Dlaczego nie ma rodziny? Cóż, wystarczy spojrzeć na hasło tegorocznej Manify – „Aborcja w obronie życia” i wszystko staje się jasne. Oczywiście nie dla feministek, bo te w aborcji nic złego nie widzą. Przecież „wyskrobanie” własnego dziecka niczego kobiecie nie ujmie. No, może poza ostatnim aspektem, dla którego kobieta gotowa byłaby bronić ojczyzny, domu… Z uwagi na przyszłość własnych dzieci. Jednak tego uczucia nigdy nie będzie im dane doświadczyć.

Z drugiej strony należy pamiętać, że to feministki, a nie kobiety, żądają prawa do aborcji. One już dawno usunęły się z obszaru kobiecości. Można by cynicznie orzec, iż te waginoosoby zajść w ciążę mogą jedynie na drodze gwałtu i stąd postulat aborcji. A jednak islamiści prędzej by je zamordowali niż zgwałcili. 

Anonimus Co sądzimy o... Dokąd Zmierzamy Filmy Dokumentalne Komentarz Konieczny Polskim Okiem Powiew Kultury Relacje na żywo Reportaż Studio eMisja Wykłady i prelekcje
emisjaTv
Dokąd Zmierzamy? Polska w potrzasku!
eMisjaTv
„Niełatwy powrót do Jedwabnego” – W. Sumliński odkrywa nowe fakty historii polsko-żydowskich relacji
kk 2
„Palestyńczycy w rezerwacie. Polacy następni?” – Komentarz Konieczny!
Enjoyed this video?
Wariatki
"No Thanks. Please Close This Box!"